Sepet

Hakkımızda

2022 yılında  kurulan Yedeko şirketi, Yedek parça pazaryeri kategorisinde Müşterilerinin ihtiyaç duydukları parçaları bünyesinde toplayıp hem müşterilerine hem mağazalarına birbirlerini bulmak için aracılık yapan bir pazaryeridir. Hizmet amacımız yedek parça sektöründeki yaşanan zorlukları minimuma indirip kaliteli bir hizmet sunmaktır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve mağazalarımız ile hizmetimizin değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı amaçlıyoruz. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye yedek parçalarımızı güvenle teslim etmeyi amaçlıyoruz.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, yedek parça pazaryeri dünyasında saygın bir konuma yükseltiyoruz.

Markamız; yedek parça alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız ** yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.